نتایج مسابقه موتورسواری درگ (شتاب ۴۰۰ متر) مورخه ۹۳/۸/۲

IMG_6681

 

 

IMG_6691

 

 

IMG_6683

 

IMG_6684

 

IMG_6592

 

IMG_6585

 

*** کلاس ۱۰۰۰ سی سی ( ریس ) ***

مقام اول – آقای اصغر مکتوبیان با ثبت زمان ۱۰:۳۸

مقام دوم – آقای حمید زارع با ثبت زمان ۱۰:۷۸

مقام سوم – آقای حمیدرضا کاروان با ثبت زمان ۱۱:۰۲

 

*** کلاس ۶۰۰ سی سی (ریس ) ***

مقام اول – آقای اصغر مکتوبیان با ثبت زمان ۱۱:۷۴

مقام دوم – آقای علی وفایی با ثبت زمان ۱۱:۸۷

مقام سوم – آقای مجتبی رجبی با ثبت زمان ۱۱:۹۷

 

*** کلاس استریت ***

مقام اول – آقای حمیدرضا کاروان  با ثبت زمان ۱۲:۱۴

مقام دوم – آقای حسین حمیدی  با ثبت زمان ۱۲:۵۶

مقام سوم – آقای وحید ملک محمد  با ثبت زمان ۱۲:۷۸

 

*** کلاس ریس استریت ***

مقام اول – آقای حمید زارع  با ثبت زمان ۱۰:۹۸

مقام دوم – آقای اصغر مکتوبیان با ثبت زمان ۱۱:۰۷

 

 

گزارش تصویری و اعلام نتایج مسابقه درگ (شتاب ۴۰۰متر) ۲آبان ۹۳

DSC02151

DSC02177DSC02232DSC0225501

 

02

 

 

DSC02279

 

DSC02268

 

DSC02273

 

DSC02282

 

DSC02287

 

DSC02284

 

DSC02276

 

DSC02279

 

DSC02288

 

مسابقه درگ (شتاب ۴۰۰متر) در ۵ کلاس برگزار گردید نتایج به شرح ذیل میباشد:

*** کلاس ۴ سیلندر شهری (۸سوپاپ )***

مقام اول – مهرداد نراقی با ثبت زمان ۱۷:۷۹

مقام دوم – صادق حدادی با ثبت زمان ۱۷:۹۳

مقام سوم – احسان کی خسروی با  ثبت زمان  ۱۷:۹۹

مقام سوم – پدرام مومنی با ثبت زمان ۱۷:۹۹

مهرداد آسترکی با ثبت زمان ۱۸:۱۸

روح اله ملک پور با ثبت زمان ۱۸:۶۱

روح اله آزادگان با ثبت زمان ۱۸:۹۱

میثم کاظمی با ثبت زمان ۱۹:۰۳

علی خسروی با ثبت زمان ۱۹:۱۰

فرید صمیمی با ثبت زمان ۱۹:۲۲

سامان دهقانی با ثبت زمان ۱۹:۴۰

حمیدرضا وطن خواه با ثبت زمان ۱۹:۸۳

محمد جوکار  با ثبت زمان ۱۹:۹۸

ستار نادری با ثبت زمان ۲۰:۲۴

عمران زاری با  ثبت زمان ۲۰:۴۳

علی اکبر رفیعیبا  ثبت زمان ۲۰:۹۱

محمد مهدی مرتضویبا  ثبت زمان ۲۱:۹۶

 

*** کلاس ۴ سیلندر شهری (۱۶ سوپاپ ) ***

مقام اول – مهرداد صفری با ثبت زمان ۱۶:۹۷

مقام دوم – رامین نراقی با ثبت زمان ۱۷:۴۰

مقام سوم – ستار احمدی  با  ثبت زمان  ۱۷:۵۶

آرین فتحی  با ثبت زمان ۱۷:۸۴

آرمن دهباشیان  با ثبت زمان ۱۸:۰۸

مهرداد  محمدی پور  با  ثبت زمان ۱۸:۶۰

 

*** کلاس ریس استریت ***

مقام اول – لیلا پیکان پور  با ثبت زمان۱۵:۳۵

مقام دوم – علی فیض آبی  با ثبت زمان ۱۵:۴۱

مقام سوم – مهدی ولی پور  با  ثبت زمان  ۱۶:۳۹

ستار نساج با  ثبت زمان ۱۶:۴۷

علیرضا رفیعی پور  با ثبت زمان ۱۶:۶۹

سروش کاظم زاده با  ثبت زمان ۱۹:۳۷

 

*** کلاس آزاد  ***

مقام اول – احسان دهقانی  با ثبت زمان ۱۵:۱۱

مقام دوم – کیوان صادق زاده  با ثبت زمان ۱۵:۲۵

مقام سوم – لیلا پیکانپور   با  ثبت زمان  ۱۵:۳۰

فرهاد انصاری با ثبت زمان ۱۵:۴۸

فرزاد انصاری با ثبت زمان ۱۵:۸۳

ستار نساج با ثبت زمان ۱۶:۸۵

 

*** کلاس جی تی   ***

مقام اول – کیوان صادق زاده   با ثبت زمان ۱۵:۱۳

مقام دوم – علی بهرامی  با ثبت زمان ۱۵:۳۴

مقام سوم – ایمان سلمانی با  ثبت زمان  ۱۵:۴۸

رضا عزیزی با  ثبت زمان  ۱۶:۱۸

امیر محمود اخوی با  ثبت زمان  ۱۶:۷۵

میثم کاظمی با  ثبت زمان ۱۷:۲۹

 

*** کلاس ۶ و ۸ سیلندر   ***

مقام اول – امیر مجید  با ثبت زمان ۱۵:۵۱

 

 

 

گزارش تصویری مسابقه رالی خانواده اصفهان – نطنز به همراه اعلام نتایج

DSC01992

طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقه رالی خانواده و محاسبه کارت های شرکت کنندگان به صورت کامپیوتری نتایج به شرح ذیل میباشد. ضمنا حکم قهرمانی و جایزه نفرات اول تا پنجم طی مراسمی به ایشان اهدا میگردد.

گزارش نهایی رتبه بندی مسابقه رالی خانواده اصفهان -نطنز ۹۳/۷/۱۸

 

امتیاز خطا

خودرو

مقام

۵

جعفر امانی شماره ۱۳ -A

1

9

پریا فرامرزی شماره ۸۵ -B

2

24

غلامرضا قدمی شماره ۴۹ – B

3

27

علی غلامعلیان شماره ۲۵- B

4

28

مهدی رحیمی شماره ۴۲ – B

5

34

سینا احمدی شماره ۳۴ – B

6

39

علیرضا بیاتیان – شماره ۲۴ B

7

39

علی اکبر مالکی شماره ۳۸ -A

8

39

مهدی یوسف سیبدری شماره ۵۹ – B

9

39

شاپور شاهپوری شماره ۷۲ – B

10

45

بهزاد صدری شماره ۲۳ -A

11

52

مسیحا زمانی شماره ۵۳ -A

12

62

محمد تقیان شماره ۶۹ – B

13

65

ابوذر شمسائی شماره ۵۷ -B

14

66

شماره ۲۸ – A

15

68

هادی نوروزی شماره ۷۱ – B

16

69

امید کمالی شماره ۴۷ -A

17

70

حمید محمد صالحی شماره ۱۷- A

18

78

مسعود قرائتی شماره ۲۶ -A

19

80

آرزو ابراهیم زاده شماره ۵۶ -B

20

92

مهدی مشک فروش -شماره ۷۹ B

21

96

حمید منشگر شماره ۳۹ – A

22

96

مهران جعفری شماره ۲۱ – B

23

98

امین سلطانی شماره ۶۳ -A

24

101

محمد قهقرایی شماره ۴۱ – A

25

107

فریدون امینی شماره ۴۳- A

26

110

امیر حسین خراسانی شماره ۱۵- A

27

117

زهره محمدی شماره ۶۲ – B

28

132

احمد مهری شماره ۶۱ – A

29

139

امیرعباس پاکزاده شماره ۵۲ – B

30

139

شیدا هاشمی مقدم شماره ۴۶- B

31

144

قاسم مشک فروش شماره ۴۸-A

32

156

حسن نقاش شماره ۱۶ – B

33

158

رویا سحرخیزان -شماره ۹۳ A

34

162

احمد اسماعیلی شماره ۸۳ -B

35

164

بهزاد اسماعیلی شماره ۳۱ – A

36

189

فاطمه قنبری شماره ۴۵-A

37

199

بهمن موحدی شماره ۵۸ -A

38

201

نوشین کریمی شماره ۱۴ – A

39

205

مصطفی برقی شماره ۶۸ -B

40

224

حسین صبوخانیان شماره ۶۴ -A

41

 

 

DSC02044

 

DSC01988

 

DSC02026

 

DSC02065

DSC02017

 

 

رالی خانواده – ۹۳/۷/۱۸ (اصفهان -نطنز -ابیانه)

 

 

IMG_4444

به اطلاع کلیه علاقمندان رشته اتومبیلرانی خصوصا رالی میرساند دوره مسابقات رالی خانواده مورخه ۹۳/۷/۱۸ در مسیر اصفهان -نطنز – ابیانه با حضور جمع کثیری از کارمندان و بازنشستگان دولت و قهرمانان دوره های قبل و عموم مردم برگزار میگردد.
کلاس توجیهی : پنج شنبه مورخه ۹۳/۷/۱۷ در مجموعه ورزشی کوثر(ملک شهر) سالن وزنه برداری ساعت ۱۵:۳۰

محل برگزاری مسابقه : جمعه ۹۳/۷/۱۸ سه راه حکیم نظامی – ورزشگاه ارتش

نتایج مسابقه اسلالوم ۹۳/۷/۱۱

_MG_7285

 

_MG_7075

 

_MG_7133

 

_MG_7019

 

_MG_7064

به گزارش روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان مسابقه اسلالوم جمعه ۹۳/۷/۱۱ در پیست موقت اتومبلرانی (پارکینگ نفش جهان) در دو کلاس آقایان و بانوان برگزار و نتایج حاصله به شرح ذیل میابشد.

در پایان مسابقه به نفرات اول تا سوم این دو کلاس حکم قهرمانی و کاپ اهدا گردید.
کلاس آقایان
آقای مهرداد صفری – مقام اول
آقای بهرام کمالی – مقام دوم
آقای ستار احمدی – مقام سوم

کلاس بانوان
خانم پریسا جعفری – مقام اول
خانم یگانه ساطعی – مقام دوم
خانم سیما احمدی – مقام سوم

کسب مقام سوم رالی خاورمیانه شیراز توسط محمد قلعه بانی

3074 3077قهرمانان رالی خاورمیانه شیراز از سوی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی موتورسواری و اتومبیلرانی، راجر فغالی ازتیم لبنان، مقام اول، خلیفه العطیه از قطر مقام دوم و محمد قلعه بانی از تیم ایران خودرو، مقام سوم را کسب کرد. البته هر سه راننده از قهرمانان حرفه ای کشورهایشان و برای فدراسیون شناخته شده هستند.

شایان ذکر است ،اردلان غزنوی از تیم ساپیا به خاطر کمک به خودروی واژگون شده کاپ اخلاق را به خود اختصاص داد.

در مسابقات رالی خاورمیانه که از پنجشنبه سوم شهریور در شیراز آغاز شد ۲۷ تیم داخلی و خارجی شرکت داشتند.

IMG_2833 n00076431-r-b-012 به اطلاع کلیه ورزشکاران رشته های موتور کراس ، تریل ،سبک و موتور سنگین میرساند هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان نجف آباد در نظر دارد مسابقات دسته جات آزاد موتور کراس ، تریل ،سبک وحرکت نمایشی موتور سنگین را مورخه ۱۱/۷/۹۳ مسابقات رشته های فوق را از ساعت ۱۴ بعد از ظهر در پیست موتور سواری آن شهرستان برگزار نماید.

مسابقه اسلالوم به مناسبت عید سعید قربان مورخه ۹۳/۷/۱۱ برگزار میگردد.

اسلالومبه اطلاع کلیه اعضای هیئت و دوست دارن اتومبیلرانی میرساند این هیئت در نظر دارد نهمین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم را مورخه ۱۱/۷/۹۳ به مناسبت عید سعید قربان در پیست موقت اتومبیلرانی ( پارکینگ نقش جهان ) در دو کلاس آقایان و بانوان برگزار نماید.
هزینه ثبت نام هر خودرو ۵۰/۰۰۰ تومان میباشد.

اولین مسابقات موتور ریس، به مناسبت هفته تربیت بدنی و دفاع مقدس روز جمعه ۲۸ شهریور برگزار شد

3057

 

 

نفرات برتر اولین دوره مسابقات موتور ریس ایران اعلام شد
اولین مسابقات موتور ریس دستجات آزاد کشور،به مناسبت هفته تربیت بدنی و دفاع مقدس، با شرکت بیش از ۸۰ موتور سوار از تیم ها و هیات های مختلف در کلاس های ۱۲۵سی سی ،۱۸۰سی سی ، ۲۵۰ سی سی ،۴۰۰سی سی، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی ،امروز در پیست آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این دوره از رقابت ها در کلاس های ۱۲۵ سی سی مصطفی کوهانی از تهران،میثم عیسی زاده از گیلان و حسین برومند از خراسان رضوی به عنوان سه موتورسوار برتر انتخاب شدند.

در کلاس ۱۸۰ سی سی دانیال جابری از آکادمی اول شد و رضا یاری از اصفهان و داریوش شکیلی از اصفهان دوم و سوم شدند.

در کلاس ۲۵۰ سی سی رحمان کاظمی از گیلان اول ، امیر حسین کریمی از اصفهان به مقام دوم دست یافت و شهاب قاسمی از تهران سوم شد.در کلاس ۴۰۰ سی سی منصور اسلامی از تهران ،مهدی بیات از خراسان رضوی رتبه دوم و رامین علیخانی از تهران سوم شد.

کلاس ۶۰۰ سی سی مرتضی عرب زاده از تهران، جواد عزیزی از مشهد و مجتبی امیری از تهران حایز رتبه های اول تا سوم شدند. در کلاس ۱۰۰۰ سی سی مهدی جابری از تهران قهرمان شد و ساسان اکبری ، مرتضی عرب زاده رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین در امتیاز تیمی، تهران اول ، خراسان رضوی دوم و گیلان سوم شدند.